Херсон Live

СМИ сравнили цены на фрукты в Крыму и Херсоне

   

25 червня 2017
22:32 - Kateryna Handziuk 7 з 10 останніх новин з Херсона на області в укрнеті - кримінальна хроніка та оперативні зведення. Прес-служби всіх без виключення...

7 з 10 останніх новин з Херсона на області в укрнеті - кримінальна хроніка та оперативні зведення.

Прес-служби всіх без виключення силових структур просто профнепридатні для роботи в підрозділах, що відповідають за комунікації. І я не знаю, чи придатні ті, хто відповідає за їх діяльність.

Припиніть цю масову депривацію! Бо припинити співпрацю з ватними журналістами, які однією рукою знімають для Шарія, а іншою постять про бабушку і її обпалені ноги, ви не в змозі.

...

Друзі, з цим треба щось терміново робити. Інформаційний простір Херсонщини просто знищений подібним кримінально-депресивним мотлохом. І, схоже, нема на це ради.

#припиніть_інформтерор

Кольори маркера unrelated ггг

( Kateryna Handziuk )

24 червня 2017
09:53 - Сергей Гайдай В нашем детстве по Днепру ходили "Ракеты" и "Метеоры". Суда на подводных крыльях. Это удивительный речной транспорт. Скорости авто...

В нашем детстве по Днепру ходили "Ракеты" и "Метеоры". Суда на подводных крыльях. Это удивительный речной транспорт. Скорости автомобильные, но никаких пробок и разбитых дорог.

Вчера с сыном прокатились до Украинки и обратно на Речной вокзал на "Ракете" компании "Набулон". Украине пора восстановить речное сообщение по Днепру. Киев, Черкассы, Запорожье, Днепр, Новая Каховка, Херсон. Это самый экономичный транспорт. Удобный и комфортный. А какие виды за иллюминатором!

( Сергей Гайдай )

23 червня 2017

22 червня 2017

21 червня 2017

20 червня 2017

19 червня 2017

18 червня 2017

17 червня 2017

16 червня 2017
Найактуальніші новини Херсон та Херсонської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Херсона, репортажі з місця подій Херсон, економіка Херсонської області, політика Херсон, культурне життя, спорт в Херсоні.