Готують до нової української школи: франківських педагогів вчили бути дослідниками (ФОТО)

24 січня 2020 16:08:58    

Для вчителів франківських шкіл на кафедрі хімії середовища та хімічної освіти факультету природничих наук Прикарпатського університету провели тренінг “Ми дослідники”.

Його учасниками стали близько 60 педагогів, йдеться на сайті вишу.

Доценти кафедри Лілія Мідак, Ольга Кузишин та Лілія Базюк провели майстер-клас для вчителів з  організації та проведення заходів в рамках тижня “Ми – дослідники! Ми – винахідники!”.

Викладачі університету продемонстрували досліди, які може виконати вчитель без спеціальної підготовки. Зокрема, дослід “невидимі чорнила” (колби з барвником для вивчення капілярних явищ, йод та вітамін С), “відбиток пальця”(дослід з графітом), “неньютонівська рідина” (дослід з твердою рідиною, сода та оцет – як вивчення процесу виверження вулкану, відомий усім слайм, який можна виготовити власноруч), “хімічний поріз” та самонадування кульки вуглекислим газом і ще багато цікавих дослідів, які є безпечними та демонструють школярам процеси, які відбуваються у навколишньому середовищі.

До заходу також долучився і випускник-магістрант кафедри, нині вчитель ЗШ№24 м.Івано-Франківська, Юрій Пахомов. Під час майстер-класу він представив розробки лепбуків з технологією доповненої реальності.

Нагадаємо, Юрій Пахомов у 2019 році став переможцем всеукраїнського конкурсу для вчительської спільноти “Кращі гендерно-чутливі STEM-уроки”.

Як зазначили організатори, головною метою тренінгу є популяризація дослідницького навчання в новій українській школі, розширення знань педагогічного колективу про дослідницьке навчання, а також формування й вдосконалення вмінь учителів з учнями проводити дослідження на уроках “Я досліджую світ!” самостійно, що сприяє творчій самореалізації дитини, розвитку її інтелекту та критичного мислення.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS