Херсон Live

   

20 вересня 2019

19 вересня 2019
13:50 - Ковалец Юрий Шановні друзі побратими!!!!! Сьогодні мав виступ під час сесії Чернівецької міської ради по питанню виділення земельної ділянки За...

Шановні друзі побратими!!!!!

Сьогодні мав виступ під час сесії Чернівецької міської ради по питанню виділення земельної ділянки Західному регіональному управлінню для Черніецького прикордонного загону з метою забезпечення житлом як діючих військовослужбовців , так і військовослужбовців запасу, учасників бойових дій ,тощо. Для цього були проведені відповідні процедури та підготовлені документи з відповідни проектом рішення ЧМР. Але по незрозумілим причинам ,почина.чи з квітня ...місяця поточного року питання відкладалось. Прошу вибачення за емоційний виступ , але накипіло. Сьогодні на черзі в Чернівецькому прикордонному загоні перебувають більше 450 осіб,включно з УБД.Проблему житла можна вирішити лише будівництвом житла за рахунок державних коштів, що саме і пропонує Державна прикордонна служба України. Дані земельні ділянки вже виділені і ведеться будівництво у Львлві ,Харкові ,Херсоні, Маріуполі ,тощо . Не може держава будувати житло для своїх військових без дозволу міських рад. Таке враження ,що відбувається саботаж саме державних програм щодо будівництва житла для військовослужбовців та членів їх сімей. Не так мають відноситись до військових окремі органи місцевого самоврядування!!!!! Сесія була відкрита із запізненням та пізніше була закрита за відсутності кворуму!!!! Тобто знову важливі рішення для чернівчан ,військових, тощо не були прийняті. Разом Ми Сила!!
Ніхто Крім Нас!! Слава Україні!!!

( Ковалец Юрий )

18 вересня 2019

17 вересня 2019

16 вересня 2019

15 вересня 2019

14 вересня 2019
Найактуальніші новини Херсон та Херсонської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Херсона, репортажі з місця подій Херсон, економіка Херсонської області, політика Херсон, культурне життя, спорт в Херсоні.

 

 

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS